Bugun...


CHP'li Başkan İçin Partililer Seferber Oldu
Kar yağışı nedeniyle Tunceli merkeze bağlı Geyiksuyu köyünde mahsur kalan CHP Tunceli İl Başkanı Hüseyin Zeytin’i kurtarmak için partililer kazma kürekle çalışma başlattı.

facebook-paylas
Tarih: 09-01-2015 16:39
         
CHP'li Başkan İçin Partililer Seferber Oldu

İl Başkanı Hüseyin Zeytin, merkeze bağlı Geyiksuyu köyü Sin Mezrası’nda yoğun kar yağışı nedeniyle mahsur kaldı.

Köy yolunun açılması için yetkili kurumlara yaptıkları çağrılara olumlu cevap alamadıklarını belirten partililer, dün gece önce basın açıklaması yaptı ardından da kazma küreklerle köy yolunu açmak için Geyiksuyu köyüne doğru yola çıktı. Hüseyin Zeytin’in durumuna ilişkin açıklamayı yapan CHP İl Başkan Yardımcısı Yılmaz Kılıçoğlu, "CHP İl Başkanı Geyiksuyu Sin Mezrası’nda rehin kalmıştır kar yağışından dolayı. Eğer bir ana muhalefet partisinin il başkanı köy yollarının kapalı olması nedeniyle rehin kalmışsa köylülerin ne durumda olduğunu varın siz düşünün. CHP’liler olarak kazma ve küreklerle il başkanının yolunu açıp il başkanımızı kurtaracağız. Eğer bir devlet kendi ana muhalefet il başkanını kurtaramıyorsa hastasını, yoksulunu; köylüsünü kurtaramıyor demektir." dedi. Kılıçoğlu, il başkanının kurtarılması için yetkililere yaptıkları çağrılara bir karşılık bulamadıklarını söyledi.

Öte yandan Tunceli İl Özel İdaresi Genel Sekreterliğine bağlı ekiplerin yol açma çalışmasına sabah başladığı öğrenildi.




İkinci Bölge Haber olarak yayınladığımız tüm haberlerin kaynağını belirterek, hiçbir habere editoryal müdahalede bulunmadan, Kategori sayfalarımızda yer almaktadır.
Haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberin kaynağını gösterdiğimiz basın kuruluşlarıdır

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI