Bugun...


Cansu Dere'den Muhafız'a Övgü: Çok Beğendim
Şahsiyet dizisinin ardından Yıldız Teknik Üniversitesi 17. Yılın Yıldızları Ödül Töreni'nde ödül alan Cansu Dere, tören çıkışı açıklamalarda bulundu. Dere, Netflix ilk Türk dizisi 'Hakan: Muhafız' için 'Muhafız'ı çok beğendim' yorumunu yaptı.

facebook-paylas
Tarih: 13-01-2019 18:50
         
Cansu Dere'den Muhafız'a Övgü: Çok Beğendim

Türkiye'nin en başarılı online dizilerinden biri olan 'Şahsiyet' dizisinin bitmesinin ardından Cansu Dere, Yıldız Teknik Üniversite'nin düzenlediği 17. Yılın Yıldızları Ödül Tören'inde ödül aldı. Aldığı ödül sonrası bazı açıklamalarda bulunan Dere, Hakan: Muhafız hakkında da yorum yaptı.

UFUKTA YENİ BİR PROJE YOK

17. Yılın Yıldızları Ödülleri Töreni çıkışında gazeteciler sorularını cevaplayan Dere, yeni bir proje olup olmadığı sorusuna'Şuan sakin bir dönemdeyim. Onayladığım bir proje yok. O yüzden sakin geçiriyorum zamanımı.' cevabını verdi.

'MUHAFIZ'I ÇOK BEĞENDİM'

Ödülünü aldıktan sonra Yıldız Teknik Üniversitesi'ne teşekkür eden Dere, Netflix'in ilk Türk dizisi 'Hakan: Muhafız' için 'Muhafız'ı çok beğendim. Ülkemiz için iyi bir adım oldu' diyerek destek verdi.

 (HABERLER)İkinci Bölge Haber olarak yayınladığımız tüm haberlerin kaynağını belirterek, hiçbir habere editoryal müdahalede bulunmadan, Kategori sayfalarımızda yer almaktadır.
Haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberin kaynağını gösterdiğimiz basın kuruluşlarıdır

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI