Bugun...


Canan Karatay diyabeti yenmenin formüllerini anlatacak

facebook-paylas
Tarih: 11-03-2015 14:13
         
Canan Karatay diyabeti yenmenin formüllerini anlatacak

Kardiyoloji ve İç hastalıkları Uzmanı Prof Canan Karatay; Zeytinburnu Belediyesi’nin düzenlediği “Kemal Özer’le Sağlıklı Yaşam Kültürü” söyleşisinin konuğu olacak. “Diyabeti Nasıl Yeneriz?” başlığıyla gerçekleşecek söyleşide Karatay ve Özer, diyabet hastalığını yenmenin formüllerini konuşacaklar ve dinleyicilerin sorularını cevaplayacaklar.

“Karatay Diyeti'yle Obezite ve Diyabete Çözüm Var!” kitabıyla diyabet hastalarına umut ışığı olan Canan Karatay, kitabında şişmanlık, obezite ve diyabet birbirinden ayrılamaz hastalıklar olduğunu söylüyor. Önlem alınmadığı takdirde diyabete kalp ve damar hastalıklarının da eşlik edeceği konusunda uyarıda bulunan Karatay,  diyabetlilerin beslenme ve yaşam biçimini yeniden düzenlemesinin yollarını 13 Mart Cuma günü saat 19.00’da Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezi’nde anlatacak.

Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi Başkanı olan ve sağlıkla ilgili kaleme aldığı değerli çalışmalarla bilinen Kemal Özer’in yöneteceği söyleşiye sağlıklı yaşama kültürü hakkında bilgi sahibi olmak isteyen herkes katılabilir. 
İkinci Bölge Haber olarak yayınladığımız tüm haberlerin kaynağını belirterek, hiçbir habere editoryal müdahalede bulunmadan, Kategori sayfalarımızda yer almaktadır.
Haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberin kaynağını gösterdiğimiz basın kuruluşlarıdır

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI