Bugun...


Binbaşı demokrasi yürüyüşünden sonra gözaltına alındı
FETÖ’nün darbe girişimiyle ilgili yürütülen soruşturma kapsamında Silifke Jandarma Komutanı Binbaşı Ali Özcan, gözaltına alındı.

facebook-paylas
Tarih: 24-07-2016 19:37
         
Binbaşı demokrasi yürüyüşünden sonra gözaltına alındı

Silifke Kalesinde düzenlenen Demokrasi yürüyüşü etkinliğine katılan Binbaşı Ali Özcan, Silifke Kalesinin burçlarına asılan büyük Türk bayrağının altında bir dakikalık saygı duruşunda bulunduktan sonra İstiklal Marşını okudu.

Silifke Kaymakamı Şevket Cinbir'in Silifke Kalesinde yapmış olduğu konuşmada, "Bugün daha önceden dalgalanmaya devam eden bayrağımızı biraz daha büyüttük. İçinde bulunduğumuz bu süreç tamamladığında da bütün sıkıntılarımızı bir tarafa bıraktığımızda bu memleketin bölünmez bütünlüğüne göz diken, bu milletin birliğine dirliğine, huzuruna, bu milletin mahremine kurşun sıkan ve bu milletin en önemli kurumlarını aziz Türk Milletinin tüyü bitmemiş yetimlerin hakları ile biriktirdiği hazinesinden satın aldığı uçaklarla, helikopterlerle, tanklarla bu ülkenin Meclisini bu ülkenin Cumhurbaşkanlığını, bu ülkenin Genel Kurmay Başkanlığını, Özel Hareket Daire Başkanlığını, alçakça bombalayacak kadar canileşmiş, insanlıktan uzaklaşmış ve birilerinin uşağı haline gelmiş FETÖ'nün bu ülkenin başına açmaya çalıştığı kalkışma tamamen bertaraf edildiğinde tekrar burada yine buluşacağız" dedi.

BİNBAŞI ÖZCAN FETÖ'CÜ OLDUĞU İDDİASIYLA GÖZALTINA ALINDI

FÖTÖ'cü olduğu iddia edilen Binbaşı Ali Özcan, Kaymakamın bu konuşmalarını dinledikten sonra gözaltına alındı.  Gözaltına alınan Binbaşı Ali Özcan, bir albay ve savcı tarafından Mersin'e götürüldü.

Milliyet

loading...

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI