Bugun...


Bilgi Güvenliğinde Önlemler Artırılıyor, Bilgi Sızmaları Engelleniyor!
Artan siber saldırılara ve kamu kaynaklarından bilgi çalınmasının engellenmesine yönelik Türk firmaları ülkemizde de başarılı çözümler geliştiriyor.

facebook-paylas
Tarih: 10-10-2016 07:17
         
Bilgi Güvenliğinde Önlemler Artırılıyor, Bilgi Sızmaları Engelleniyor!

Artan siber saldırılara ve kamu kaynaklarından bilgi çalınmasının engellenmesine yönelik Türk firmaları ülkemizde de başarılı çözümler geliştiriyor. TÜBİTAK Marmara Teknokent’te düzenlenen DEMODAY sunumlarında bilgi güvenliği konusunda sunumunu gerçekleştiren ISR Bilgi Güvenliği Genel Müdürü Eren Ertem DEVELİ, siber güvenlik konusunda özel sektör ve kamu sektöründe gerçekleştirdikleri zafiyet ve sızma testleri ile alınması gereken önlemleri tespit ettiklerini, saldırılara karşı hazırlıklı ve dayanıklı olunmasını sağladıklarını belirtti. Bilgi güvenliği konusunda mevcut tecrübelerini düzenledikleri güvenlik eğitimleri ile KOBİ’ler ile paylaştıklarını belirten DEVELİ, aynı zamanda bilgi sızdırmalarına karşı ürettikleri “TINA” isimli siber saldırı engelleme cihazı ile de pek çok kamu ve özel sektör firmasının güvenliğini sağladıklarını paylaştı.

Milliyet
İkinci Bölge Haber olarak yayınladığımız tüm haberlerin kaynağını belirterek, hiçbir habere editoryal müdahalede bulunmadan, Kategori sayfalarımızda yer almaktadır.
Haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberin kaynağını gösterdiğimiz basın kuruluşlarıdır

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI