Bugun...


Bez bayraksız e-Parti kuruldu
Elektronik Demokrasi Partisi (e-Parti) Eş Genel Başkanı Emrehan Halıcı, “Toplama mitingler peşinde olmayan, sokak aralarında arabalarla halkı rahatsız etmeyen, kağıtsız, bez bayraksız, seçim otobüssüz partiyiz. Lider partisi değiliz, ekip partisiyiz” dedi. e-Parti’nin kurulmasıyla, parlamentoda temsil edilen parti sayısı 9’a yükseldi.

facebook-paylas
Tarih: 27-11-2014 19:06
         
Bez bayraksız e-Parti kuruldu


e-Parti kurucuları arasında bulunan Halıcı, yaptığı açıklamada, partinin kuruluş dilekçesini İçişleri Bakanlığı’na verdiklerini ve ‘alındı’ belgesini de aldıklarını söyledi. Halıcı, e-Parti’nin temel ilkelerinin ve önceliklerinin internet ortamında duyurulmaya başlandığını ve yurttaşlardan partinin kuruluşunun büyük ilgi gördüğünü belirtti. Tüzük, program ve partinin seçimlere yönelik vaatlerinin yurttaşlarla birlikte çoğulcu demokrasi felsefesiyle sürdürüleceğini kaydeden Halıcı, partinin bütün insanlara hayırlı uğurlu olmasını diledi.
Halıcı, “Genel başkanların keyfi dayatma ve belirlemelerine artık son vermek istiyoruz. Biz farklı bir partiyiz. Toplama mitingler peşinde olmayan, sokak aralarında arabalarla halkı rahatsız etmeyen, kağıtsız, bez bayraksız, seçim otobüssüz partiyiz” diye konuştu. Lider partisi değil, ekip partisi olduklarını dile getiren Halıcı, “Onun için ‘düşün peşimize’ demiyoruz, ‘düşünüzün peşine düşün’ diyoruz” dedi.
İkinci Bölge Haber olarak yayınladığımız tüm haberlerin kaynağını belirterek, hiçbir habere editoryal müdahalede bulunmadan, Kategori sayfalarımızda yer almaktadır.
Haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberin kaynağını gösterdiğimiz basın kuruluşlarıdır

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI