Bugun...


Başsavcı Uyarlar’ın kiracısı
Ermenek Başsavcısı Ali Özdemir, madenin sahibi Saffet Uyar'ın kuzeninin kiracısı çıktı.

facebook-paylas
Tarih: 06-11-2014 16:16
         
Başsavcı Uyarlar’ın kiracısı

Ermenek Başsavcısı Ali Özdemir’in, 18 işçinin mahsur kaldığı madenin sahibi Saffet Uyar’ın kuzeni ve aynı zamanda başka bir madenin sahibi olan Şakir Uyar’ın evinde kiracı olduğu ortaya çıktı.

Hürriyet in haberine göre; Başsavcı Özdemir, Hürriyet’e yaptığı açıklamada Ermenek’teki evlerin 4’te 3’nün Uyarlar’a ait olduğunu belirterek şunları söyledi: “O ailenin burada her tarafta evi var. Burada evlerin 4’te 3’ü Uyarlar’ın. Bu olaydan sonra lojman için başvurduk, herhangi bir dedikodu olmasın diye. Ben kirasını veriyorum. Her şeyin kaydı kuydu var, parasını verip oturuyoruz. Lojman da 80 metrekareydi. Benim 3 tane çocuğum var. Çocuklarımın yanı sıra kayınvalidem var. İki tane personel boşaltıyor evi. Biz de taşınacağız. Lojmana başvurdum, Cumartesi günü taşınacağım. Kiralarımız, yakıt paramız banka üzerinden yatmış. Bu kişinin o dosyayla, ne şüpheli ne tanık hiçbir şekilde bağlantısı yok.”
İkinci Bölge Haber olarak yayınladığımız tüm haberlerin kaynağını belirterek, hiçbir habere editoryal müdahalede bulunmadan, Kategori sayfalarımızda yer almaktadır.
Haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberin kaynağını gösterdiğimiz basın kuruluşlarıdır

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI