Bugun...


Apple'ın CEO’sundan Şok Açıklama!
Geçtiğimiz haftalarda yapılan Apple etkinliği ile yeniden gündeme gelen Tim Cook yapmış olduğu açıklama ile gündeme oturdu.

facebook-paylas
Tarih: 05-11-2014 15:04
         
Apple'ın CEO’sundan Şok Açıklama!

Günümüzde spor kluplerinin sahip olduğu gibi teknoloji markalarının da kendilerine ait bir hayran kitlesi ve taraftarı var. Apple'ın CEO'su denildiğinde bir çok kişinin aklına her ne kadar Steave Jobs gelse de Apple'ın şuanki CEO'su Tim Cook'da her ne kadar iş dünyasında yaptığı hamlelerle gündeme gelmese de yaptığı açıklama ile gündeme oturdu.

Bloomberg Businessweek dergisinde yayımlanan Cook’un mektubu tüm dünyada bomba etkisi yarattı. Daha önceki açıklamalarından bu açıklamasını ayıran en büyük ayrıntı ise kendisinin gay olduğunu açıklaması oldu. Gay olmaktan gurur duyduğunu ve gay olmanın Tanrı’nın kendisine verdiği en büyük hediyelerden biri olduğunu dile getiren Cook, cümlelerine Apple’ın Ceo’su olmanın üzerinde yarattığı yükü anlatarak devam etti.

 İkinci Bölge Haber olarak yayınladığımız tüm haberlerin kaynağını belirterek, hiçbir habere editoryal müdahalede bulunmadan, Kategori sayfalarımızda yer almaktadır.
Haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberin kaynağını gösterdiğimiz basın kuruluşlarıdır

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI