Bugun...


Alperen Ocakları'ndan o ilde AK Parti'ye sürpriz destek...
AK Parti Manisa İl Başkanlığı tarafından Kültür Sitesi Lale Salonu’nda düzenlenen aday tanıtım toplantısında Alperen Ocakları Derneği Manisa İl Başkanı Ercan Çetinkaya, dernek olarak AK Parti’ye ve Selçuk Özdağ’a seçimlerde destek vereceklerini açıkladı.

facebook-paylas
Tarih: 30-09-2015 18:43
         
Alperen Ocakları'ndan o ilde AK Parti'ye sürpriz destek...


Alperen Ocakları'ndan o ilde AK Parti'ye sürpriz destek...
AK Parti aday tanıtım toplantısında konuşan Manisa Alperen Ocakları eğitim ve Kültür Derneği Başkanı Ercan Çetinkaya dernek olarak 1 Kasım genel seçimlerinde Ak Parti’ye destek vereceklerini söyledi.

Çetinkaya, "Süreç 7 Haziran itibariyle çok farklı bir duruma geldi. Bir tarafta paralel yapı, bir tarafta Vatan hainleri bir tarafta Marksist, Leninist, ateist gruplar bir tarafta da bizim inancımızı taşıyan Muhsin Başkanın cezaevi arkadaşı, silah arkadaşı tabiri caizse Ülkücü hareketin tozunu yutmuş reisimiz, ağabeyimiz Selçuk Özdağ ve AK Parti kadroları. Ben kendim Kürt kökenli bir vatandaşım ama Türklüğüm destandır cihana” diye konuştu.
İkinci Bölge Haber olarak yayınladığımız tüm haberlerin kaynağını belirterek, hiçbir habere editoryal müdahalede bulunmadan, Kategori sayfalarımızda yer almaktadır.
Haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberin kaynağını gösterdiğimiz basın kuruluşlarıdır

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI