Bugun...


‘AKP’nin çöküşü Mersin’den başladı’
Kültür eski Bakanı ve CHP Mersin milletvekili adayı Fikri Sağlar, ‘’AKP’nin çöküşü Mersin’den başladı.

facebook-paylas
Tarih: 11-04-2015 14:47
         
‘AKP’nin çöküşü Mersin’den başladı’

ANKARA/SÖZCÜ

Kültür eski Bakanı ve CHP Mersin milletvekili adayı Fikri Sağlar, ‘’AKP’nin çöküşü Mersin’den başladı. AKP bu seçimde Mersin’de 3. parti olacak. Halkımız burada 700 bin liralık saatin de hesabını soracak. Heyecanla 7 Haziran seçimini bekliyoruz’’ dedi.

Bu seçimlerde Mersin’den en az 5 milletvekili çıkarmayı hedeflediklerini belirten Sağlar, SÖZCÜ’ye yaptığı açıklamada şunları söyledi:

‘’AKP ve MHP’nin Mersin’deki aday listesini görünce CHP örgütü ve seçmeninin iktidar inancı daha da arttı. Mersin 11 milletvekili çıkarıyor. Geçen seçimlerde 4 olan CHP milletvekili sayısını en az 5’e çıkaracağız. ‘’

700 BİN LİRALIK ST

Sağlar, geçen seçimde AKP’den Mersin milletvekili olan Ekonomi eski Bakanı Zafer Çağlayan’ın, 17-25 Aralık operasyonunda ortaya çıkan 700 bin liralık kol saatini de kastederek şunları söyledi:

‘’Mersin halkının bu seçimde vereceği oyların bir farklı ve önemli özelliği de var. Bu seçimde 700 bin liralık saatin de hesabı sorulacak. Sandıkta AKP’ye ders verecek. AKP bir önceki seçimde de bir başka ithal ismi Mersin’den aday gösterip bakanlık koltuğuna oturtmuştu. Şimdi o isim hiç ortada yok (Kürşat Tüzmen) AKP’nin Mersin’e getirdiği sonra da bakanlık koltuğu verdiği ithal adayların hepsi şaibeli çıktı. Yurttaşlarımız bu seçimde AKP’ye dur diyecek.’’

Sözcü
İkinci Bölge Haber olarak yayınladığımız tüm haberlerin kaynağını belirterek, hiçbir habere editoryal müdahalede bulunmadan, Kategori sayfalarımızda yer almaktadır.
Haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberin kaynağını gösterdiğimiz basın kuruluşlarıdır

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI