Bugun...


ABD Genelkurmay Başkanlığı, Dunford - Güler Görüşmesini Kapak Fotoğrafı Yaptı
ABD Genelkurmay Başkanlığı, ABD Genelkurmay Başkanı Joseph Dunford ile Genelkurmay Başkanı Yaşar Güler'in fotoğrafını, resmi Twitter hesabının kapak fotoğrafı yaptı.

facebook-paylas
Tarih: 14-01-2019 19:10
         
ABD Genelkurmay Başkanlığı, Dunford - Güler Görüşmesini Kapak Fotoğrafı Yaptı

ABD Genelkurmay Başkanlığı,ABD Genelkurmay Başkanı Orgeneral Joseph Dunford ile Genelkurmay Başkanı Yaşar Güler'in ikili görüşmesi resmi Twitter hesabında kapak fotoğrafı yaptı.

8 Ocak'taki görüşmede çekilen fotoğraf, ABD Genel Kurmay Başkanlığının resmi Twitter hesabında paylaşıldı.

ABD' GENELKURMAY TWİTTER HESABI DİKKAT ÇEKTİ

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, ABD Genelkurmay Başkanı Orgeneral Joseph Dunford ile 8 Ocak'ta bir görüşme gerçekleştirdi. ABD Genelkurmay Başkanlığı, resmi Twitter hesabının kapak fotoğrafına Türkiye Genelkurmay Başkanı Yaşar Güler ile Joseph Dunford'un ikili görüşmesinde çekilen fotoğrafı yükledi.

ABD TÜRKİYE ARASI GÖRÜŞMELER HIZLANDI

Öte yandan Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, geçtiğimiz hafta ABD Genelkurmay Başkanı Orgeneral Joseph Dunford'u kabul etmiş, görüşmeye Genelkurmay Başkanı Orgeneral Güler de katılmıştı.

Görüşmeye ilişkin Milli Savunma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, 'Terör örgütü PKK/YPG'ye verilen silahların geri alınması ve DEAŞ dahil terör örgütleriyle mücadele konularında görüş alışverişinde bulunuldu.' ifadeleri yer almıştı.

 (Milliyet)İkinci Bölge Haber olarak yayınladığımız tüm haberlerin kaynağını belirterek, hiçbir habere editoryal müdahalede bulunmadan, Kategori sayfalarımızda yer almaktadır.
Haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberin kaynağını gösterdiğimiz basın kuruluşlarıdır

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI