Bugun...


27 kez bıçaklayıp diri diri gömdüler
Ankara’da kan donduran cinayet. Arkadaşının sevgilisini taciz ettiği gerekçesiyle tuzağa düşürdükleri Mustafa Sünger’i bıçaklayıp sopayla döven 3 kişi, canlı canlı tarlaya gömdü

facebook-paylas
Tarih: 11-03-2015 19:29
         
27 kez bıçaklayıp diri diri gömdüler


Ankara’da işlenen bir cinayet, ünlü yönetmen Nuri Bilge Ceylan’ın Cannes Film Festivali’nde Jüri Büyük Ödülü’nü aldığı “Bir Zamanlar Anadolu’da” filmine konu olan cinayeti anımsattı. Ö.D. sevgilisini taciz ettiği gerekçesiyle eve çağırdığı arkadaşı Mustafa Sünger’i tuzağa düşürdü. Ö.D. sevgilisi ve Y.A. adlı arkadaşıyla birlikte Sünger’i, 27 kez bıçaklayıp kafasına sopalarla vurduktan sonra, el ve ayaklarını bağlayıp diri diri tarlaya gömdü. Tutuklanan 3 şüphelinin ifadeleri kan dondurdu.
Vahşi cinayeti anlattılar
Milliyet’in aldığı bilgilere göre, çeşitli suçlardan sabıkası bulunan Mustafa Sünger’in ailesi 22 Şubat’ta polise kayıp başvurusu yaptı. Polis yaptığı çalışmada Sünger’in arkadaşları Ö.D. ile Y.A.’nın çelişkili bilgiler vermesi üzerine cinayet ihtimaline yoğunlaştı.
Çelişkili bilgiler veren Ö.D. Y.A. ve Ö.D.’nin sevgilisi S.K. gözaltına alındı. Çapraz sorgu sırasında Sünger’in vahşi bir cinayete kurban gittiği ortaya çıktı.
Şüpheliler, sorguda cinayeti itiraf etti, vahşeti ayrıntılı olarak anlattı: “Mustafa ile arkadaştık. Mustafa bir çok kez Ö.D.’nin sevgilisi S.K.’yı taciz etti. Biz de onu öldürmek için plan yaptık. Konuşmak üzere eve çağırdığımız Sünger’i birçok kez bıçakladık ve kafasına sopayla vurduk. Daha sonra el ve ayaklarını bağladıktan sonra tarlaya gömdük. Cinayeti namus için işledik.” Polis köpekleri ile yapılan aramada Sünger’in cesedi bulundu. Otopsi raporuna göre Sünger’in gömüldüğü anda hayatını kaybetmediği ve canlı olduğu kaydedildi. Ö.D. S.K. ve Y.A. çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine konuldu.


Milliyet
İkinci Bölge Haber olarak yayınladığımız tüm haberlerin kaynağını belirterek, hiçbir habere editoryal müdahalede bulunmadan, Kategori sayfalarımızda yer almaktadır.
Haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberin kaynağını gösterdiğimiz basın kuruluşlarıdır

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI