Bugun...


2018 Yılının En İyi Aşk Kitabı

facebook-paylas
Tarih: 10-01-2018 03:26
         
2018 Yılının En İyi Aşk Kitabı

Kitap okumak bir tutkudur. Bir de fa kendisini kitap okumaya alıştıran bir insan gününün büyük bölümünü kitap okumaya ayırdığı gibi hayatının büyük kısmını da kitaplara adar. Kitaplardan eksik kaldığı zamanlarda kendisini eksik hisseder. Hatta eksik hissetmekle kalmaz huzursuz hali hakim olur tüm bedenine. Her insanın ayrı bir tutkusu vardır söz konusu kitap olunca kimisi siyaset sever, kimisi polisiye, kimi şiirden vazgeçemez, kimi de romandan, bazıları da vardır ki duygusal sever. Nerede aşk orada yerini alır. İşte bugün duygularını her şeyden önde tutan okurların ortak kararını yayınlamak istedik. Artemis Analiz ve Araştırma Şirketi olarak yılın en iyi aşk kitabını araştırdık. 6200 kişinin katıldığı anketimizde okuyucuların ortak kararı şu şekilde oldu:

1)      Cuma Bozkurt – Dua Gibi Sev = 2100 Oy

2)      Hikmet Anıl Öztekin – Fesleğen = 1550 Oy

3)      Diğerleri = 2550 Oy

2018 yılının en iyi aşk kitabı, en yakın rakibine 550 oy fark atan Dua Gibi Sev kitabı oldu. Aşk ile tüm sorunların ortadan kaldırabileceğine dair yazılan kitap Cuma Bozkurt tarafından kaleme alınmış. Kitabın tanıtım bülteni ise şu şekilde:

Allah biliyor cümlesi ne kadar da yürekleri rahatlatan bir cümle. Gücünüzün yetmediği insanlar çıkıyor karşınıza hiçbir şey yapamıyorsunuz. Hakkınızı yiyorlar sesinizi çıkaramıyorsunuz. Sizi üzüyorlar, kırıyorlar ama karşılık veremiyorsunuz. Ama yine de takılmıyorsunuz. Çünkü yüreğinizde "Allah biliyor" cümlesinin verdiği bir rahatlık var. Sadece güçsüzlük anlarınızda da değil bazen öyle yorgun oluyorsunuz ki müdahale etmek için kılınızı kıpırdatasınız gelmiyor. Ancak yine de yaptıkları yanına kar mı kalacak diye düşünmenize gerek yok. Çünkü her şeyi gören, bilen bir yaratıcı var...

"Varlığı bile rahatlatan bir sevda Allah var, gam yok...” (Dua Gibi Sev – Cuma Bozkurt)
Kaynak: İkinci Bölge Haber

İkinci Bölge Haber olarak yayınladığımız tüm haberlerin kaynağını belirterek, hiçbir habere editoryal müdahalede bulunmadan, Kategori sayfalarımızda yer almaktadır.
Haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberin kaynağını gösterdiğimiz basın kuruluşlarıdır

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI